Hansakamin

HANSAKAMIN OÜ on ettevõte, mis tegeleb kaminate, ahjude ja teiste kütteseadmete müügiga.
Ettevõttel on esindussalong Tallinnas.

Lisaks müügile pakume professionaalset küttesüsteemide paigaldust üle Eesti. Meie kogenud paigaldajad on läbinud erinevaid tuleohutusalaseid koolitusi, omades vastavat kutsetunnistust küttesüsteemide ohutuks paigaldamiseks. Kõik meie poolt pakutud kaminad on valmistatud kõrgkvaliteetsetest materjalidest.

HANSAKAMIN OÜ pakub laias valikus erinevate Euroopa tootjate kütteseadmeid. Oma põhikoostööpartneriks oleme valinud tuntud Austria kvaliteetsete küttesüsteemide tootja HAAS+SOHN.

Austria ettevõte HAAS+ SOHN on juba aastakümneid üks edukamaid kaminahjude ja pliitide tootjaid, olles Kesk-Euroopa turuliider. Tänapäeval on HAAS+ SOHN ainus firma, mis pakub oma valdkonnas täielikku sortimenti. Alates ettevõtte loomisest kuni tänaseni ja aastakümneid kestnud kiire arengu ning edu aluseks Euroopa turul on olnud teadmised ja oskused kaminahjude tootmisel. Kõik see muudab HAAS+SOHN kaubamärgi asendamatuks, kõrgkvaliteetseks ja kõrgelt hinnatuks. Selle brändi disain, innovatiivsus ja kvaliteet on saanud arvukaid tunnustusi üle kogu Euroopa.

Oleme veendunud, et leiate meie poolt pakutavast valikust omale sobiliku kamina, ahju või mõne muu kütteseadme, mis soojendab Teie kodu palju aastaid.

 

Heade soovidega,
Teie HANSAKAMIN