Haas Sohn

Haas Sohn

Kõik sai alguse siis, kui ärimehed Wilhelm Ernst Haas seenior ja tema poeg Wilhelm Ernst Haas juunior ostsid 1854. aastal Hessenis Neuhoffnungshüttenis asunud valutehase. Isal ja pojal olid algusest peale visioon ja uuendusmeelsus. Äritegevuse edasiarendus ja panustamine uutes se tehastesse on olnud pidevalt kasvava edu tulemus. Varsti pärast firma loomist hakati valmistama ahje ja pliite.Alates 1995. aastast tegutseb ettevõte praeguse nime all ja jätkab Rumburki tootmistehase “Rukov“ traditsioone, kus toodeti küttekehasid ja pliite. 2001. aastal alustati pelletiahjude tootmist. Tänapäeval on HAAS+SOHN ainus firma, mis pakub oma valdkonnas täielikku sortimenti. Firmast on saanud spetsialist innovatiivsete kaminahjude, eriti soojusvahetiga kaminahjude alal. Valikus on kõike alates kaminasüdamikest, kamin-, kahhel- ja pelletiahjudest kuni kokkupandavate kaminate ja pliitideni välja.

HAAS+SOHN on juba aastakümneid üks edukamaid kaminahjude ja pliitide tootjaid. Mitmes Euroopa riigis asuvate tehaste ja tiheda müügivõrguga on firma Kesk-Euroopa turuliider. Tehastes töötab üle 450 töötaja.

Alates ettevõtte loomisest kuni tänaseni ja aastakümneid kestnud kiire arengu ning edu aluseks Euroopa turul on olnud teadmised ja oskused kaminahjude tootmisel. Kõik see muudab HAAS+SOHN kaubamärgi asendamatuks, kõrgkvaliteetseks ja kõrgelt hinnatuks.Selle brändi disain, innovatiivsus ja kvaliteet on saanud arvukaid tunnustusi üle kogu Euroopa.

INNOVATSIOON
Ettevõte on orienteeritud uutele tehnilistele standartidele ja kriteeriumitele investeerides uurimis ja arendustöödesse ning keskkonnakaitsesse. Progressiivsed uuendused nagu Clean Technology; asendatavad soojusvahetid kamin – ja kahhelahjudele ning kaminasüdamikele; soojusvahetid, mis edastavad oluliselt suurema osakaaluga soojust; ainulaadsed ahjud, mis on mõeldud madala energiatarbega majadele teevad meie tooted unikaalseteks.

DISAIN
Oma mudelite arendamisel panustame esmaklassilisele disainile ja vormide mitmekesisusele. Kõrgkvaliteetsed materjalid, kvaliteetne valmistamine ja lai värvivalik u ̈hendab kaminahjude välimuse ja funktsionaalsuse harmoonilisse tervikusse. Meie tooted suudavad luua õdusa ja kordumatu atmosfääri.

KVALITEET
Parim kvaliteet tähendab kõige kõrgemaid nõudmisi tehnoloogiale, funktsionaalsusele ja varustusele. Meie pakutavate toodete kvaliteedi aluseks on serifitseeritud tootmisprotsessid kõige moodsamate tootmistehnoloogiate kasutamisega, varuosade kättesaadavus ja esmaklassiline teenindus. Tänu sellele on meie tooted suurepärane investeering oma elukeskkonda.