Soojustsalvestavad kaminad

Kivi

Metall/Looduskivi

ROMANTILISED SOOJUSTSALVESTAVAD KAMINAD

Kaminate komplektid ühendavad endas klassikalise kamina romantilist atmosfääri koos kaasaegse tehnoloogia ja kauni disainiga. Kaminate kokkupanek on kergesti ja kiiresti teostatav, samas on kvaliteetsed kaminakomplektid suurepäraseks alaternatiiviks klassikalistele laotud kaminatele. Kokkupandavaid kaminaid on võimalik värvida vastvalt soovile. Valikus on erineva disainiga kaminaid, alates modernsest kuni klassikalise disainini. Kõik viimase põlvkonna kaminakomplektid on varustatud uute disainkäepidemetega, mis on valmistatud termoneutraalsest alumiiniumist, see tagab mugava ja ohutu koldeukse kasutamise.

PIKAAJALINE SOOJUSAKUMULATSIOON

Erinevalt laotud kaminatest annavad kokkupandavad kaminad soojust vahetult ja kiiresti tänu koldeukse suurele klaaspinnale. Ülejäänud soojus salvestub kamina välispinnal ja pärast eraldub pika aja jooksul ruumi. Kokkupandavad kaminad on varustatud süsteemiga, mis võtab õhku väljastpoolt, tagades kindla ja puhta puidu põlemise, säästes küttekulusid. Põlemiseks kasutatakse õhku, mis võetakse atmosfäärist, seetõttu jääb õhk ruumis alati puhtaks.

INDIVIDUAALNE VÄRVIVALIK

Kaminakomplekt sisaldab kogu vajalikku materjali. Soojust akumuleerivad betoondetailid tarnitakse värvimata kujul, mis pakub võimaluse individuaalseks värvilahenduseks vastavalt interjööri disainile.

Tertsiaarne põlemine

- kahekordne põlemine säästab kütust
Süttivate gaasijääkida kasutamise protsess. Tavalistel tingimustel need gaasid väljuksid koos suitsugaasidega kasutult. See protsess tõstab efektiivsust ning tulemuseks on väiksem kütuse tarbimine.

Peegeldav klaas

- turvaline
Spetsiaalne peegeldava kihiga klaas saadab soojust tagasi küttekoldesse, mis vastasel juhul kuumutaks tavalise kaminaklaasi palju kõrgemale temperatuurile.

Kütmine pruunsöe briketiga

- kauakestev soojus
Pruunsöebrikettide kasutamisel on neid vaja lisada alles kuni 12 tunni möödumisel ning kütusekulu on väiksem ja kasutamine mugavam.

Välisõhu kasutamine põlemisprotsessis

- ideaalne madala energiatarbega maja jaoks
Võimalus kasutada põlemisprotsessis välisõhku. Soojendatud õhku ruumis ei põletata. Sobib hästi soojustatud ruumidele.

Asendatav soojusvaheti

- võimalus asendada soojusvaheti imitatsioonkattega
Soojusvaheti võib ahjule lisada hiljem või siis selle eemalda ja asendada kattega. Selle lisaosa eelis on juhtudel kui ahi on ühendatud või lahtiühendatud küttesüsteemist. Lihtsustab ahju hooldamist.

Easy control

- õhuregulaator Easy control
Kõiki kolme õhusisendit, primaarset, sekundaarset ja tertsiaarset - võib reguleerida ainult ühe ergonoomilise ja mugava regulaatori abil. Teie kasu väljendub kulude vähenemises tänu täiuslikule põlemisprotsessile.

Soojuse akumuleerimine

- rohkem soojust
Pärast 2 töötundi toimub soojuse eraldumine veel kuni 10 tundi

Emaileerimine

– pinna suur vastupidavus
Talub pikaajaliselt kriimustamist, kergesti puhasta
tav.

Suletav keskse õhu juurdevool

- väljaspool kasutusaega
Kui te parasjagu ei küta, siis võib keskne õhujuurdevool olla suletud, et soe õhk ei väljuks ruumist ahju kaudu.

Värvivalik

- individuaalne värviskeem
Standardse valge/halli värvi võib välja vahetada ükskõik millise teile meeldiva tooni vastu.

Jahutuskontuur

- kaitseb soojusvaheti ülekuumenemise eest.
Elektri katkemisel töötab kaitsena vältides üle
kuumenemist. Ei kuulu kaminahju komplekti.

Soojusvaheti puhastamine

- lihtne ja puhas.
Patenteeritud tehnoloogia soojusvaheti puhastamis
eks. Unikaalne süsteem soojusvaheti mugavaks
puhastamiseks.

Primaarse põlemisõhu automaatne
regulaator

- Elektrikatkemisel ennetab probleeme.Elektrikatkestusel, kui vee temperatuur saavutab 95 °C, regulaator sulgeb primaarõhu sissepääsu põlemiskambrisse spetsiaalse termostaatilise kapillaarklapiga, mis peatab põlemisprotsessi.