Haas Sohn

Haas Sohn

Kõik sai alguse siis, kui ärimehed Wilhelm Ernst Haas seenior ja tema poeg Wilhelm Ernst Haas juunior ostsid 1854. aastal Hessenis Neuhoffnungshüttenis asunud valutehase. Isal ja pojal olid algusest peale visioon ja uuendusmeelsus. Äritegevuse edasiarendus ja panustamine uutes se tehastesse on olnud pidevalt kasvava edu tulemus. Varsti pärast firma loomist hakati valmistama ahje ja pliite.Alates 1995. aastast tegutseb ettevõte praeguse nime all ja jätkab Rumburki tootmistehase “Rukov“ traditsioone, kus toodeti küttekehasid ja pliite. 2001. aastal alustati pelletiahjude tootmist. Tänapäeval on HAAS+SOHN ainus firma, mis pakub oma valdkonnas täielikku sortimenti. Firmast on saanud spetsialist innovatiivsete kaminahjude, eriti soojusvahetiga kaminahjude alal. Valikus on kõike alates kaminasüdamikest, kamin-, kahhel- ja pelletiahjudest kuni kokkupandavate kaminate ja pliitideni välja.

HAAS+SOHN on juba aastakümneid üks edukamaid kaminahjude ja pliitide tootjaid. Mitmes Euroopa riigis asuvate tehaste ja tiheda müügivõrguga on firma Kesk-Euroopa turuliider. Tehastes töötab üle 450 töötaja.

Alates ettevõtte loomisest kuni tänaseni ja aastakümneid kestnud kiire arengu ning edu aluseks Euroopa turul on olnud teadmised ja oskused kaminahjude tootmisel. Kõik see muudab HAAS+SOHN kaubamärgi asendamatuks, kõrgkvaliteetseks ja kõrgelt hinnatuks.Selle brändi disain, innovatiivsus ja kvaliteet on saanud arvukaid tunnustusi üle kogu Euroopa.